Доходи нерезидента у вигляді процентів за кредитами

Чи оподатковуються доходи нерезидента у вигляді процентів за кредитами/позиками, якщо такі проценти не виплачуються нерезиденту, а зараховуються в погашення зустрічних однорідних вимог?

На це питання Державна податкова служба відповідає ствердно. Доходи нерезидента у вигляді процентів за кредитами/позиками, що не виплачені нерезиденту, а зараховані в погашення зустрічних однорідних вимог, підлягають оподаткуванню за ставками, визначеними п. 141.4 ст. 141 ПКУ. При цьому податок з доходів нерезидента у вигляді процентів за кредитами/позиками сплачується під час зарахування зустрічної однорідної вимоги (База знань "ЗІР", категорія 102.18).

Коментарі
Немає жодного коментаря
Додати коментар
вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
°C
USD 24.71 24.71
EUR 27.42 27.42
RUR 0.38 0.38

По курсу НБУ