Юридична і бухгалтерська компанія ЕКСПЕРТ

 

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві - відповідальний процес, від якого залежить стабільність діяльності компанії, закономірність усіх дій. Чинне законодавство зобов'язує підприємства вести фінансовий та податковий облік відповідно до суворих правил. Проте, як правило, на невеликих підприємствах бухгалтер в одній особі поєднує декілька професій: і бухгалтера, і юриста, і фахівця з персоналу. І через свою завантаженість він не завжди встигає стежити за змінами нормативно-правових актів. Також не завжди бухгалтер може знати нюанси того ж кадрового діловодства або тонкості, пов'язані з укладенням і виконанням господарських договорів. В цьому випадку на допомогу приходять підприємства, які спеціалізуються на інформаційно-консультаційних послугах у багатьох сферах діяльності суб'єктів господарювання. До одного з таких підприємств відноситься і наше підприємство - ТОВ "ЮБК "Експерт".

 

НАШІ ЕКСПЕРТИ:

 

ГРЕК ГАЛИНА ВАСИЛІВНА - консультант з правових питань, трудового законодавства, практичний стаж в галузі права понад 20 років, автор публікацій в газеті "Баланс", журналах "Все про бухгалтерський облік", "Бухгалтерія", електронному журналі "Аверс-Бухгалтерія", " 1С ", консалтингова практика і практика виступу на семінарах, практикумах і вебінарах більше 20 років. 

ТЕРЕНТЬЄВ ВОЛОДИМИР ТРОХИМОВИЧ  - консультант з питань бухобліку та оподаткування ПДФО, ЄСВ, ЄП та ін., Практичний стаж бухгалтера більше 20-років, автор публікацій в газеті "Баланс", "Експрес-аналіз", електронному журналі "Аверс-Бухгалтерія", консалтингова практика і практика виступу на семінарах більше 10 років. 

ТЮХМЕНЕВ ЄВГЕН ПАВЛОВИЧ - консультант з питань бухобліку та оподаткування, професійний стаж і практика виступу на семінарах більше 10 років, автор публікацій в електронному журналі "Аверс-Бухгалтерія", спеціалізація з питань:
- оподаткування прибутку, ПДВ бухоблік господарських операцій;
- зовнішньоекономічна діяльність, валютне звернення, документообіг та оподаткування господарських операцій; перевірки органів УКРІНФОРМ, оскарження результатів перевірок та ін.

 

Маючи в штаті професіоналів (що працювали раніше як у сфері бухгалтерського обліку, так і в контролюючих органах) наше підприємство готово надати допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних не лише з бухгалтерським і податковим обліком, але і по трудових правовідносинах, кадровому діловодстві, укладанню угод тощо.

 

Зокрема, ми здійснюємо:

  • податкове планування операцій (від попереднього етапу до завершення). Допомагаємо з питань організації мінімізації та оптимізації оподаткування;
  • аналізуємо нестандартні ситуації, що виникають у суб'єктів господарювання, і пропонуємо шляхи їх розв'язування;
  • допомагаємо у складанні документації з нуля (договори, первинні документи (рахунки, витратні накладні, акти, ТТН та ін.), по кадровому діловодству (накази, правила внутрішнього трудового розпорядку, табеля обліку робочого часу, штатний розклад, посадові інструкції та ін.).

 У нас велика практика у супроводі перевірок, що проводяться податковими та іншими органами, розв'язуванні конфліктних ситуацій між суб'єктами господарювання, у тому числі досудове врегулювання суперечок, а також в адміністративному і судовому оскарженні податкових зобов'язань, штрафів нарахованих податковими та іншими органами. Ми також надаємо послуги з написання письмових відповідей контролюючим органам. Проводимо семінари і вебінари.

 

   Крім  консультацій ми також надаємо наступні послуги:

 

  

січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
°C
USD 24.09 23.98
EUR 26.90 26.73
RUR 0.39 0.39

По курсу НБУ